قبل
بعدی
  • پولر راهکاریست تا مصرف کنندگان به آسانی بازخوردهای خود را منتقل کنند. این مسئله باعث کمک به تولیدکنندگان محصولات و ارائه دهندگان خدمات در یافتن پاسخهای سریع به سؤالات آنان است.
  • در واقع پولر یک روش جمع‌آوری اطلاعات است که می تواند جایگزین اغلب نظرسنجی‌های زمانبر و پرهزینه یB2C باشد. پولر توان انجام اغلب نظرسنجی‌های کمی در حوزه تحقیقات بازار را به صورت خودتکمیلی دارد  که در کنار تیم متخصص فنی و تحقیقات بازار به عملکرد مناسب و بهینه دست پیدا می‌کند.

قیمت مناسب

دقت

عدم محدودیت زمان و مکان

پلتفرم قابل اعتماد

پنل های مختلف

کنترل هوشمند

%90

براساس تحقیقات اخیر راهبر بازار بر روی جمعیت مصرف کننده اینترنت، بیش از ٩٠ ٪از مردم در شهرهای اصلی مالک گوشی های هوشمند هستند.

براساس نتایج بررسی ما در طبقه اجتماعی متوسط رو به پایین حداقل ٧٥ ٪از خانم ها از گوشی هوشمند و اینترنت در آن استفاده می کنند و بدیهی است که در طبقات بالاتر این نسبت بالاتر نیز است.

%75

دریافت فایل نصبی

دوربین خود را مقــابل تصــویر روبرو قرار دهید تا آمــوزش و لینک نصب را مشاهده کنید. و یــا بر اســـاس ســـیستم عامـــل خــود بر روی پلتفــرم اندروید یـــا آ او اس در زیر کلیک فرمایید :

قوانین و مقررات

به پولر خوش آمدید. لطفا قوانین استفاده از آن را به دقت بخوانید.

1.پذیرش: استفاده شما از پولر به معنای پذیرش قوانین استفاده و حریم خصوصی است.

2.ثبت نام: شما برای استفاده از ویژگی های سرویس، باید ثبت نام کنید. با ثبت نام اذعان می کنید که حداقل سن قانونی در ایران را دارا هستید، اطلاعات ثبت نام مانند آدرس پست الکترونیک، شماره موبایل و سایر اطلاعات را...

اطلاعات دموگرافیک
وبلاگ
poller

از کی بپرسیم؟

در مقالات قبلی پیرامون موضوعات مختلفی راجع به نظرسنجی و تهیه پرسشنامه آنلاین بحث کرده ایم. پس میدانیم از چه روش‌هایی برای نوشتن یک پرسشنامه

ادامه مطلب »
نکات بهبود کیفیت سخنرانی
وبلاگ
poller

نکات بهبود کیفیت سخنرانی

در یک نظرسنجی مشخص شد وقتی بیشتر افراد به چگونگی بهبود کیفیت سخنرانی فکر می کنند ، اغلب یکی از مهمترین ابزارهایی را که در اختیار دارند

ادامه مطلب »

کلیه حقوق این سایت برای شرکت راهبر بازار محفوظ است.

2021- All Right Reserved for Rahbar Bazaar

کلیه حقوق این سایت برای شرکت راهبر بازار محفوظ است.

2021- All Right Reserved for Rahbar Bazaar