به پولر خوش آمدید. لطفا قوانین استفاده از آن را به دقت بخوانید.

 

۱. پذیرش

استفاده شما از پولر به معنای پذیرش قوانین استفاده و حریم خصوصی است.

۲. ثبت‌نام

شما برای استفاده از ویژگی‌های سرویس، باید ثبت‌نام کنید. با ثبت‌نام اذعان می‌کنید که حداقل سن قانونی در ایران را دارا هستید، اطلاعات ثبت‌نام مانند آدرس پست الکترونیک، شماره موبایل و سایر اطلاعات را صحیح، کامل و دقیق وارد کرده‌اید و همواره این اطلاعات را به‌روز نگه می‌دارید. اذعان می‌کنید که نام کاربری یا آدرس پست الکترونیک، متعلق به شماست و به شخص دیگری تعلق ندارد، این حق ماست که در صورت شناسایی تخطی از این موارد، حساب کاربری شما را مسدود کنیم. برای تغییرات در اطلاعات کاربری همواره می‌توانید از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۷۷۷۷۷۱ یا ایمیل با ما مکاتبه کنید تا اصلاحات کاربری شما ایجاد شود.

۳. مالکیت معنوی

استفاده از سرویس یا به اشتراک گذاری سرویس، هیچ حقی برای شما در مالکیت حقوق معنوی سرویس ایجاد نمی‌کند. کلیه موارد شامل طراحی‌ها، محتوا، نام تجاری، نحوه کار سرویس و تجربه کاربری سرویس متعلق به پولر است.

۴. تعرفه‌ها و پرداخت‌ها

مبالغی که با شرکت در نظرسنجی ها به پروفایل کاربری شما اضافه می‌شود فقط و فقط در محیط بازارچه برنامه پولر قابل استفاده است و امکان خرید و فروش یا دریافت نقدی مبالغ و امتیازات در برنامه‌های دیگر و خارج از محیط کاربری برنامه میسر نیست.

۵. تغییر قوانین استفاده

ما حق داریم بدون اطلاع قبلی، بندهای قوانین استفاده را تغییر دهیم و آن را در وب‌سایت پولر اطلاع‌رسانی کنیم. شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین تغییرات صفحه قوانین، صفحات اجتماعی، وب سایت و … را چک کنید و به استفاده از سرویس در صورت تمایل ادامه دهید.

۶. تغییر سرویس

ما همواره در حال توسعه پولر و افزودن ویژگی‌هایی به آن هستیم. شما اذعان و موافقت می‌کنید که بدون اطلاع شما، ممکن است ظاهر و ماهیت سرویس یا ویژگی‌هایی که برای هر نوع حساب کاربری وجود دارد، تغییراتی داشته باشد. این تغییرات می‌تواند در شیوه امتیاز دهی یا گزینه های بازارچه و سایر موارد باشد.

۷. سایر قوانین

شما نباید سرویس را مورد هک قرار دهید، تست نفوذپذیری انجام دهید، فعالیت‌هایی که لود زیادی به زیرساخت سرویس وارد می‌کنند، انجام دهید و برای دسترسی غیرمجاز به سرویس تلاش کنید.

شما نباید کارکنان، مشتریان و نمایندگان ما را تهدید کنید، یا مورد توهین و سوء‌استفاده قرار دهید.

سوالات خود را خصوص قوانین استفاده با info@poller.ir در میان بگذارید.

۸. امتیاز گیری

شما با پاسخ دادن به نظرسنجی های پولر می‌توانید پاپاسی یا تومان دریافت کنید. این امتیازات در حال حاضر غیرقابل انتقال به یکدیگر است.

امتیازات کسب شده در دو حالت قابل استفاده است. نخست شرکت در قرعه‌کشی‌های ماهانه که با هر ((پاپاسی)) شما یک شانس در قرعه کشی خواهید داشت و راه دوم نیز استفاده از بازارچه پولر که با ((تومان)) می‌توانید در محیط بازارچه خریدهای دلخواه خود را انجام دهید.

دقت داشته باشید که اعتبار پاپاسی تا پایان بهمن ماه سال جاری است و درصورت عدم استفاده، قابل انتقال به سال بعدی نیست و صفر خواهد شد.

۹. قرعه کشی

قرعه کشی به صورت ماهیانه در میان کلیه افرادی که در نظرسنجی های با امتیاز “پاپاسی” شرکت کرده، اعتبار کسب کرده و اعتبار خود را برای شرکت در قرعه کشی خرج کرده اند، برگزار می‌شود و ویدئو آن در سایت و شبکه‌های اجتماعی پولر قرار می‌گیرد.

 

به پولر خوش آمدید. لطفا قوانین استفاده از آن را به دقت بخوانید.

 

۱. پذیرش

استفاده شما از پولر به معنای پذیرش قوانین استفاده و حریم خصوصی است.

 

۲. ثبت‌نام

شما برای استفاده از ویژگی‌های سرویس، باید ثبت‌نام کنید. با ثبت‌نام اذعان می‌کنید که شماره موبایل و سایر اطلاعات را صحیح، کامل و دقیق وارد کرده‌اید و همواره این اطلاعات را به روز نگه می‌دارید. اذعان می‌کنید که نام کاربری متعلق به شماست و به شخص دیگری تعلق ندارد، درصورتی که مشخص شود اطلاعات ثبت شده متعلق به شما نیست حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.اطلاعات کاربری شما از دوطریق احراز هویت میگردد: تائید ثبت احوال و تائید واحد کنترل کیفی. اطلاعات کاربری خود را همواره می‌توانید در قسمت پروفایل در داخل اپلیکیشن به روز کرده و یا از طریق ایمیل info@poller.ir با ما مکاتبه کنید تا اصلاحات کاربری شما انجام شود.

در هر سیستم تنها یک حساب کاربری میتوانید داشته باشید. در صورت تعدد حساب کاربری، حساب شما مسدود خواهد شد  و مجوز معرفی شما برای همیشه باطل خواهد شد.

 

۳. مالکیت معنوی

کلیه موارد شامل طراحی‌ها، محتوا، نام تجاری، نحوه کار سرویس و تجربه کاربری سرویس متعلق به پولر است.

 

۴. تعرفه‌ها و پرداخت‌ها

شما با پاسخ دادن به نظرسنجی های پولر می‌توانید پاپاسی یا تومان دریافت کنید. در حال حاضر امتیاز تومانی قابل تبدیل به امتیاز پاپاسی است.

امتیازات کسب شده در دو حالت قابل استفاده است. نخست چرخاندن گردونه شانس، میتوانید با هر ((100پاپاسی)) یک شانس برای چرخاندن گردونه شانس استفاده کنید و راه دوم نیز استفاده از بازارچه پولر که با ((تومان )) یا ((پاپاسی)) می‌توانید در محیط بازارچه خریدهای دلخواه خود را انجام دهید.

 امکان خرید و فروش یا دریافت نقدی مبالغ و امتیازات در برنامه‌های دیگر و خارج از محیط کاربری برنامه میسر نیست.

دقت داشته باشید که اعتبار پاپاسی تا پایان سال جاری است و درصورت عدم استفاده، قابل انتقال به سال بعدی نیست و صفر خواهد شد.

در صورت عدم فعالیت شما (پاسخگویی به نظرسنجی در اپلیکیشن پولر) در طی سه ماه، حساب شما غیرفعال خواهد شد و موجودی تومان و پاپاسی شما صفر خواهد شد.

 

۵. تغییر قوانین استفاده

پولر میتواند بندهای قوانین استفاده را تغییر دهد و سپس آن را در وب‌سایت پولر اطلاع‌رسانی کند. شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین تغییرات صفحه قوانین، صفحات اجتماعی، وب سایت و … را چک کنید و به استفاده از سرویس در صورت تمایل ادامه دهید.

 

۶. تغییر سرویس

ما همواره در حال توسعه پولر و افزودن ویژگی‌هایی به آن هستیم. ممکن است ظاهر و ماهیت سرویس یا ویژگی‌هایی که برای هر نوع حساب کاربری وجود دارد، تغییراتی داشته باشد. این تغییرات می‌تواند در شیوه امتیاز دهی یا گزینه های بازارچه و سایر موارد باشد.

 

۷. سایر قوانین

شما نباید سرویس را مورد هک قرار دهید، تست نفوذپذیری انجام دهید، فعالیت‌هایی که لود زیادی به زیرساخت سرویس وارد می‌کنند، انجام دهید و برای دسترسی غیرمجاز به سرویس تلاش کنید.

شما نباید کارکنان، مشتریان و نمایندگان ما را تهدید کنید، یا مورد توهین و سوء‌استفاده قرار دهید.

سوالات خود را خصوص قوانین استفاده با info@poller.ir در میان بگذارید.

 

۸. بازارچه

امتیازها و مبالغ دریافتی از نظرسنجی و گردونه قابل استفاده در بازارچه می‌باشد. خرید های انجام شده قابل عودت نیست. کدهای تخفیف دارای مدت محدود است و اگر در زمان مقرر استفاده نگردد امکان تمدید ندارد.

 

۹. گردونه

مقدار امتیاز مورد نیاز برای هر چرخاندن گردونه 100 پاپاسی است. مبالغ کسب شده از گردونه در بازارچه قابل استفاده است. جوایز بدست آمده در گردونه قابل عودت نیست.

 

10. کنترل کیفیت

کاربرانی که در پاسخ دهی به نظرسنجی ها دقت کافی را ندارند، پرسشنامه به صورت هوشمند این مورد را اعلام خواهد کرد و در صورتی که این مورد از سوی تیم کنترل کیفیت پولر تایید شود این مورد به کاربران اعلام میشود و کاربران مذکور امتیاز منفی دریافت خواهند کرد و در صورت تکرار این مورد دیگر امکان پاسخگویی برایشان فراهم نخواهد بود.

کاربران به صورت تصادفی(رندوم) از سمت تیم کنترل کیفی پولر مورد بررسی قرار میگیرند و طی تماس تلفنی وضعیت کاربر بررسی می شود. عدم پاسخگویی تماس های تلفنی و مغایرت اطلاعات باعث بسته شدن حساب کاربری شما میگردد.

 

حضور شما در اپلیکیشن پولر به معنای پذیرش قوانین ذکر شده است

 

مطالب وبلاگ

اطلاعات دموگرافیک
وبلاگ
poller

از کی بپرسیم؟

در مقالات قبلی پیرامون موضوعات مختلفی راجع به نظرسنجی و تهیه پرسشنامه آنلاین بحث کرده ایم. پس میدانیم از چه روش‌هایی برای نوشتن یک پرسشنامه

ادامه مطلب »

دیدگاه خود را بیان کنید

نصب پولر

مطالب وبلاگ

زندگی منهای تحقیقات بازاریابی
وبلاگ

زندگی منهای تحقیقات بازاریابی

سال ۱۳۸۰ وقتی از خیابان ملاصدرای تهران عبور می‌کردید با تابلو تبلیغاتی نوکیا ۳۳۱۰ مواجه می‌شدید. تابلو تبلیغاتی که هر فردی را کنجکاو می‌کرد که

۵ دقیقه زمان برای بهبود کیفیت
وبلاگ

۵ دقیقه زمان برای بهبود کیفیت

تصور کنید گوشی هوشمند خود را ۲۴ ساعت همراه خود نداشته باشید. حتی تصور این موضوع هم سخت است و نمی توان بدون گوشی هوشمند

اطلاعات دموگرافیک
وبلاگ

از کی بپرسیم؟

در مقالات قبلی پیرامون موضوعات مختلفی راجع به نظرسنجی و تهیه پرسشنامه آنلاین بحث کرده ایم. پس میدانیم از چه روش‌هایی برای نوشتن یک پرسشنامه