صبر کنید...
سوالات نظرسنجی سوال از پولر

پرسش‌های متداول نظرسنجی آنلاین پولر

یک اپلیکیشن نظرسنجی آنلاین برای ثبت نظرات، علایق و دیدگاه‌های شما است. فرقی ندارد نظر شما در مورد یک محصول مثبت باشد یا منفی، فقط کافیست نظر خود را با صداقت ثبت کنید.

شرکت راهبر بازار از سال 1382 با اجرای پروژه های متعدد تحقیقات بازاریابی و انجام نظرسنجی های مختلف از گروه های متنوع مردم سعی دارد دیدگاه ها و خواسته های مصرف کنندگان را بصورت تحلیلی و همراه با ارائه مشاوره بازاریابی در اختیار تولید کنندگان و توزیع کنندگان کالاها و خدمات قراردهد. این شرکت در راستای دستیابی این هدف، اقدام به تهیه یک اپلیکیشن نظرسنجی آنلاین به نام پولر کرده است.

پولر بعنوان بستر نظرسنجی آنلاین در واقع پلی بین شرکت ها و مردم است تا نظر جامعه را به تولیدکنندگان محصولات و ارائه دهندگان خدمات ارجاع دهد و باعث بهبود کیفیت محصولات یا خدمات شود.

شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل با پشتیبانان در تماس باشید.

شما میتوانید از صفحه "پروفایل" در برنامه اندروید و از منوی "پیام های من" در برنامه ایفون و وب از طریق گزینه‌ی "ارسال درخواست تغییر اطلاعات کاربری" اطلاعات صحیح خود را برای ما ارسال بفرمایید.

حتماً همینطور خواهد بود. اطلاعات شخصی شما در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت، اطلاعات بیشتر در این مورد را می توانید در بخش حریم خصوصی مشاهده کنید.

قرعه کشی های پولر بصورت ماهیانه و برای تمامی کاربران که پاپاسی خود را ثبت کرده اند انجام می‌شود.

پاسخ های سوالات عمومی به صورت آزاد و رایگان از طرف ما و در قالب گزارش منتشر خواهد شد.پاسخ سوالات اختصاصی در اختیار شرکت‌ها یا افرادی که نیازمند این داده ها باشند، قرار می‌گیرد تا به برنامه ریزی های آنها در زمینه های بازاریابی یا بهبود محصولات و خدمات جهت دهد.

پاپاسی واحد امتیاز نظرسنجی هایی با ارزش غیر ریالی است که میتوان از آنها برای شرکت در قرعه کشی های دوره ای استفاده کرد. شما با پاسخ دهی به سوالات میتوانید پاپاسی دریافت کنید.

هر شخص تنها یک حساب کاربری می‌تواند داشته باشد. عضویت براساس کد ملی هر فرد که منحصر به فرد است، انجام شود. در صورت برنده شدن مبالغ به واحد تومان و یا جایزه در قرعه‌کشی‌ها، اطلاعات افراد با کارت ملی آن‌ها تطابق داده می‌شود و در صورت مغایرت اطلاعات، هدایا و جوایز نقدی تحویل افراد داده نمی‌شود.

شما با پاسخ گویی به سوالا در یک فرآیند کار گروهی شرکت خواهید کرد که منجر به بهبود کیفیت کالا و خدمات خواهد شد، همچنین به پاس قدردانی از همکاری شما، به ازای هر پاسخ امتیازی کسب خواهید کرد که می‌توانید به روش های مختلف از آن استفاده کنید.

پولر برای شناسایی و ارتباط با کاربران، آن‌ها را با یک شماره تلفن منحصربفرد شناسایی می‌کند. همچنین برای تایید هویت افراد و جلوگیری از سوء استفاده، اطلاعات هویتی افراد شامل نام، و نام خانوادگی و با کد ملی تطبیق داده می‌شود. برخی از سوالات مخصوص گروه سنی یا تحصیلی خاصی است که نیازمند هدفمند شدن پاسخ ها دارد، اطلاعات پروفایل به همین منظور دریافت می‌شود شما با تکمیل پروفایل امتیازات بیشتری در نظرسنجی ها دریافت خواهید کرد. برخی از نظرسنجی ها برای گروه مشخصی از پاسخگویان، مثلا گروه سنی یا تحصیلی، طبقه اجتماعی یا جنسیت خاصی طراحی شده اند و نیاز هست که گروه های مشخصی از پاسخگویان به این نظرسنجی ها پاسخ دهند، اطلاعات پروفایل به همین منظور از شما دریافت می‌شود

پولر هر هفته حداقل یک نظرسنجی فعال در روزهای چهارشنبه برای کاربران نقره ای فعال میکند. درنظر داشته باشید برای ارتقا به سطح نقره ای باید کد ملی صحیح و غیرتکراری ارائه فرمایید.

اگر نظرسنجی تکمیل شود، امتیاز آن به صورت اتوماتیک برای شما منظور خواهد شد. نظرسنجی هایی که تا انتها پاسخ داده شوند، پیغام تشکر و پایان نظرسنجی ظاهر میشود و شما باید گزینه‌ی "بازگشت به اپلیکیشن" را زده و از نظرسنجی خارج شوید تا نظرسنجی شما تکمیل شده در نظر گرفته شود.

قرعه‌کشی در برابر دوربین های فیلمبرداری انجام می‌شود و ویدئوی آن در دسترس عموم قرار میگیرد و تمام برنده‌های پولری در سایت و شبکه های اجتماعی معرفی می‌شوند.

شما با پاسخ دادن به نظرسنجی های با امتیاز "تومان" موجودی کسب می‌کنید و می‌توانید موجودی خود را در گزینه هایی که در بازارچه به شما پیشنهاد می‌شود خرج کنید.در نظر داشته باشید که برای مشاهده بازارچه باید موجودی بالای 1000 تومان داشته باشید

خیر، موجودی حساب کاربری شما صرفا از طریق پیشنهادهایی که در قسمت بازارچه اپلیکیشن پولر به شما ارائه میشود قابل خرج کردن است.

در صورتی که شما برنده ی قرعه کشی ما باشید بعد از قرعه کشی با شما تماس خواهیم گرفت و همینطور لیست برندگان را در سایت منتشر خواهیم کرد.