صبر کنید...
بازارچه پولر

تا امروز در چند نظرسنجی پولر شرکت کرده اید؟ چند پاپاسی یا چند هزارتومان از پولر دریافت کردید؟ می‌دانید که می‌توانید با امتیازات خود جایزه های پولری دریافت کنید؟ وارد محیط بازارچه پولر شده اید؟ در این پست بیشتر با محیط بازارچه پولر آشنا خواهیم شد. پیش از آن راجع به پولر اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

پولر یک بستر نظرسنجی آنلاین است. گروه‌های مختلف مردم با نصب پولر و پاسخ دادن به انواع پرسشنامه آنلاین می‌توانند از جوایز نقدی بهره‌مند شوند و از بازارچه پولر خرید داشته باشند. در نظر داشته باشید که شرکت در نظرسنجی‌های اپلیکیشن نظرسنجی پولر تنها یک سرگرمی نیست، گروه‌های منتخب در حقیقت نماینده‌ی بخش‌هایی از جامعه‌ی ما هستند که با پاسخگویی صادقانه به سوالات نظرسنجی‌ها، نظرات این بخش های جامعه را منعکس می‌کنند.

بازارچه پولر چیست؟

محیطی است در برنامه پولر که می‌توانید امتیازات تومانی کسب شده را در آن خرج کنید. گزینه‌هایی مانند خرید شارژ ایرانسل و همراه اول، کمک به خیریه و خرید کد تخفیف اسنپ فود در بازارچه وجود دارد که به مرور زمان این گزینه‌ها بیشتر و بیشتر خواهد شد.

پس از ثبت نام در پولر متناسب با ویژگی‌های فردی ثبت شده در پروفایل، نظرسنجی‌های آنلاین برای شما تخصیص داده می‌شود. شما با شرکت در نظرسنجی‌های آنلاین امتیازاتی کسب می‌کنید. در نظر داشته باشید که امتیازات به دست آمده را فقط می‌توانید در محیط بازارچه برنامه و یا برای شرکت در قرعه کشی‌های ماهیانه استفاده کنید.

چطور (تومان) دریافت کنم؟

موضوع برخی از نظرسنجی‌ها اختصاصی و در مورد محصولی خاص است که امتیاز آن‌ها (تومان) است و پس از پاسخگویی به نظرسنجی، به حساب کاربری شما اضافه می‌شود. شما می‌توانید معادل موجودی خود را در قسمت بازارچه اپلیکیشن و در پیشنهادهای متفاوتی که به شما عرضه می‌شود، خرج کنید. همراهانی که در وقت طلایی پولر در نظرسنجی‌های پولری شرکت کنند می‌توانند امتیاز بیشتری نیز کسب کنند.

چطور از بازارچه پولر خرید کنم؟

پس از کسب تومان در نظرسنجی ها می‌توانید از منوی اپلیکیشن نظرسنجی پولر وارد بازارچه شوید و از گزینه‌های موجود در بازارچه خرید خود را انجام دهید. بطور مثال می‌توانید شارژ اعتباری برای سیم‌کارت خود و یا اقوام و دوستان خریداری کنید یا اینکه از کد تخفیف اسنپ فود بهره‌مند شوید و یا اینکه مبلغ کسب کرده را به خیریه کمک مالی کنید. همچنین قابل ذکر است که مبالغی که بعنوان تومان در برنامه کسب کرده اید فقط در محیط بازارچه قابل استفاده است و امکان فعالیت های بانکی مانند واریز وجه به حساب یا کارت بانکی، پرداخت آنلاین و یا نقد کردن آن، میسر نیست!


نصب اپلیکیشن نظرسنجی پولر

دیدگاه خود را بیان کنید