صبر کنید...

انواع سوالات نظرسنجی

با پرسیدن سوالات درست می‌توانید بیشتر در مورد مشتریانتان یاد بگیرید. اما چه نوع سوالی باید پرسید؟ انواع سوالات نظرسنجی چه مواردی می‌تواند باشد؟ هر نوع سوال نظرسنجی را چه زمانی باید پرسید؟

چرا پولری شویم؟

جواب‌هایی که شما به پرسشنامه‌ آنلاین و نظرسنجی‌های پولر می‌دهید، به شرکت تولید کننده محصول یا خدمت کمک می‌کند با نحوه تفکر و رفتار مشتریان و مخاطبان خود آشنا شود. این شناخت در ادامه به چه کار می‌آید؟

بهترین زمان برای نظرسنجی

داده و اطلاعات برای هر کسب و کاری به منزله مایه حیات آن سازمان است. هر سازمانی برای تولید یا بهبود خدمت رسانی خود نیاز به اطلاعاتی از مشتریان و مخاطبان خود دارد. عدم توجه به این داده‌ها ممکن است خسارات زیادی در بر داشته باشد.

۸ نکته برای طراحی نظرسنجی آنلاین

نظرسنجی علاوه بر نکات مثبتی که دارد اگر خوب طراحی نشود ممکن است بازخورد مناسب به آن داده نشود و همچنین حتی ممکن است تعدادی از جامعه هدف خود را از دست بدیم. چرا که افراد، دیگر علاقه‌ای به ادامه همکاری با ما نخواهند داشت...

نظرسنجی رضایت‌مندی مشتریان

پیش از این تصور عمومی به این صورت بود که اگر شرکت‌ها بر روی انتظارات مشتری تمرکز داشته باشند قطعا موفق خواهند بود. اما امروزه این دیدگاه برای شرکت‌های محبوب تغییر کرده، به طوری که دیگر رقابت بر روی بهترین تجربه کاربری است...

5 برند برتر دنیا در سال ۲۰۱۸

با مقایسه جدول 5 برند برتر دنیا در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ می‌توانیم دریابیم که رویکرد دنیا به کدام سمت است و ...

بررسی مدل قلاب - hooked

سود و زیان هر شرکتی که محصولی ارائه می‌دهد وابسته به مصرف کنندگان آن است. از همین رو درک رفتار مصرف کننده و البته تغییر رفتار وی و ایجاد عادت خرید در او یک موضوع مهم است. یک چالش مهم برای سازمان‌ها بعد از جذب مشتری، حفظ وفاداری آنان به نحوی است که...

وقت طلایی پولر

ما در پولر ارزش ثانیه های شما را می‌دانیم و به آن احترام می‌گذاریم و به همین دلیل وقت طلایی را در پولر فعال کرده ایم! از لحظه‌ای که پرسشنامه ای در پولر فعال می‌شود شما به مدت مشخصی (بین ۳ روز تا ۷ روز) فرصت دارید تا در نظرسنجی مربوطه شرکت کنید و پاپاسی یا تومان آن نظرسنجی را دریافت کنید.

قرعه کشی‌های ماهانه پولر

شما کاربران عزیز می‌توانید با پاپاسی هایی که در هر نظرسنجی کسب می‌کنید شانس برنده شدن در قرعه کشی‌های ماهانه پولر را داشته باشید.در این پست آموزش خواهیم داد چطور شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی پولر داشته باشید.

نظر من مهم است

ما یک پویش ملی (هشتگ) ایجاد کرده ایم با #نظر_من_مهم_است. ما می خواهیم پیرامون مسائل عمومی و خصوصی نظر بدهیم. ما می‌دانیم که نظرات ما می‌تواند تاثیر بسزایی در تولید و کیفیت کالا و خدمات داشته باشد.

پژوهش بازاریابی چه کمکی به ما می‌کند؟

شرکت مایکروسافت در سال ۱۹۹۹ با شکستی مواجه شد ... این شرکت با استخدام برترین متخصصین مرکز پژوهش بازاریابی زیراکس کار بر روی پروژه تبلت خود به نام مایکروسافت تبلت پی سی را آغاز کرد.

کسب درآمد از اینترنت دروغ است یا خیر؟

پیشنهاد میکنم عبارت ((کسب درآمد از اینترنت)) را جستجو کنید. در کسری از ثانیه صدها سایت برای شما در نتایج گوگل رژه خواهند رفت که به شما تضمین می‌دهند فقط با صرف هزینه بسیار کم و فقط با روزانه ۲ ساعت کار کردن در منزل، به درآمد میلیونی خواهید رسید!