صبر کنید...

نظرسنجی رضایت‌مندی مشتریان

پیش از این تصور عمومی به این صورت بود که اگر شرکت‌ها بر روی انتظارات مشتری تمرکز داشته باشند قطعا موفق خواهند بود. اما امروزه این دیدگاه برای شرکت‌های محبوب تغییر کرده، به طوری که دیگر رقابت بر روی بهترین تجربه کاربری است...

5 برند برتر دنیا در سال ۲۰۱۸

با مقایسه جدول 5 برند برتر دنیا در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ می‌توانیم دریابیم که رویکرد دنیا به کدام سمت است و ...

بررسی مدل قلاب - hooked

سود و زیان هر شرکتی که محصولی ارائه می‌دهد وابسته به مصرف کنندگان آن است. از همین رو درک رفتار مصرف کننده و البته تغییر رفتار وی و ایجاد عادت خرید در او یک موضوع مهم است. یک چالش مهم برای سازمان‌ها بعد از جذب مشتری، حفظ وفاداری آنان به نحوی است که...

وقت طلایی پولر

ما در پولر ارزش ثانیه های شما را می‌دانیم و به آن احترام می‌گذاریم و به همین دلیل وقت طلایی را در پولر فعال کرده ایم! از لحظه‌ای که پرسشنامه ای در پولر فعال می‌شود شما به مدت مشخصی (بین ۳ روز تا ۷ روز) فرصت دارید تا در نظرسنجی مربوطه شرکت کنید و پاپاسی یا تومان آن نظرسنجی را دریافت کنید.

آشنایی با بازارچه پولر

تا امروز در چند نظرسنجی پولر شرکت کرده اید؟ چند پاپاسی یا چند هزارتومان از پولر دریافت کردید؟ می‌دانید که می‌توانید با امتیازات خود جایزه های پولری دریافت کنید؟ وارد محیط بازارچه پولر شده اید؟ در این پست بیشتر با محیط بازارچه پولر آشنا خواهیم شد. پیش از آن راجع به پولر اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

قرعه کشی‌های ماهانه پولر

شما کاربران عزیز می‌توانید با پاپاسی هایی که در هر نظرسنجی کسب می‌کنید شانس برنده شدن در قرعه کشی‌های ماهانه پولر را داشته باشید.در این پست آموزش خواهیم داد چطور شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی پولر داشته باشید.

نسخه ۴.۱.۰ پولر منتشر شد

همراهی با نظرات شما بی‌نظیر است...

نظر من مهم است

ما یک پویش ملی (هشتگ) ایجاد کرده ایم با #نظر_من_مهم_است. ما می خواهیم پیرامون مسائل عمومی و خصوصی نظر بدهیم. ما می‌دانیم که نظرات ما می‌تواند تاثیر بسزایی در تولید و کیفیت کالا و خدمات داشته باشد.

پژوهش بازاریابی چه کمکی به ما می‌کند؟

شرکت مایکروسافت در سال ۱۹۹۹ با شکستی مواجه شد ... این شرکت با استخدام برترین متخصصین مرکز پژوهش بازاریابی زیراکس کار بر روی پروژه تبلت خود به نام مایکروسافت تبلت پی سی را آغاز کرد.

کسب درآمد از اینترنت دروغ است یا خیر؟

پیشنهاد میکنم عبارت ((کسب درآمد از اینترنت)) را جستجو کنید. در کسری از ثانیه صدها سایت برای شما در نتایج گوگل رژه خواهند رفت که به شما تضمین می‌دهند فقط با صرف هزینه بسیار کم و فقط با روزانه ۲ ساعت کار کردن در منزل، به درآمد میلیونی خواهید رسید!

چند وب‌سایت در جهان وجود دارد؟

اینترنت چقدر بزرگ است؟ چند وب‌سایت فعال در دنیا وجود دارد؟ ایران چند درصد از این فضا را در اختیار دارد؟ در این مقاله راجع به این موضوعات تحقیق و بررسی خواهیم کرد

زندگی منهای تحقیقات بازاریابی

سال ۱۳۸۰ وقتی از خیابان ملاصدرای تهران عبور می‌کردید با تابلو تبلیغاتی نوکیا ۳۳۱۰ مواجه می‌شدید. تابلو تبلیغاتی که هر فردی را کنجکاو می‌کرد که چطور یک گوشی موبایل بدون آنتن برجسته تولید شده؟ غول صنعت موبایل...

۵ دقیقه زمان برای بهبود کیفیت

ما یک پیشنهاد برای شما ارائه می‌کنیم که بتوانید از زمانی که با گوشی هوشمند خود می‌گذرانید را با منفعت مالی و معنوی همراه کنید.

هر پاپاسی چند میلیون می‌ارزد؟

در این مقاله به شما ثابت میکنیم که یک پاپاسی می تواند حتی تا چند میلیون تومان هم ارزش داشته باشد و بررسی میکنیم که پاپاسی چه ارتباطی با نظرسنجی آنلاین دارد؟

تحقیقات کیفی

برای اینکه کسب و کارها به عمق افکار مشتریان خود نفوذ کرده و آن را به خوبی تحلیل کنند، باید تحقیق کیفی را انجام دهند...

سامانه نظرسنجی آنلاین

کلیشه را رها کنیم. همه ما معنای کلماتی همچون نظرسنجی و آنلاین را می‌دانیم و نیازی نیست که مقاله را با توضیحاتی پر تکرار شروع کنیم که سامانه نظرسنجی آنلاین چیست و ...

پرسش‌نامه آنلاین

پیش تر راجع به سامانه نظرسنجی آنلاین صحبت کردیم و امروز در این مقاله بطور خاص برروی پرسشنامه آنلاین صبحت خواهیم کرد.